• Voorbeschouwing S.V. Gramsbergen – The Knickerbockers.

    30 okt 2019
  • Het was afgelopen weekend genieten in Assen, de supporters zagen een aantrekkelijke pot voetbal en daar was de technische staf het na afloop volkomen mee eens. Gramsbergen staat nu voor drie belangrijke wedstrijden, eerst zaterdag thuis tegen The Knickerbockers, dan thuis tegen koploper Gorecht en vervolgens inhalen bij De Griffioen. Na deze serie kunnen we de tussenbalans opmaken en zien waar we dan staan. Komende zaterdag dus thuis tegen de studenten uit Groningen en dat is geen onbekende tegenstander. We hebben ze even een jaar gemist omdat ze acteerden in de derde klasse, maar nu zijn ze weer volledig terug en staan met 7 punten uit 6 wedstrijden in de brede middenmoot. Afgelopen zaterdag speelden ze verdienstelijk gelijk bij koploper Gorecht en dat is best een goede prestatie, wetende dat uit de laatste 4 wedstijden slecht 1 punt is gehaald. Winst was er in de eerste 2 competitiewedstrijden tegen Elim en Wolvega. Trainer Lesmond Prinsen staat voor het derde jaar aan het roer bij de club met de mooiste derde helft en de unieke dug-outs. Wat kunnen we verwachten van deze wedstrijd? Gramsbergen ligt weer op koers om mee te doen om de prijzen. Om bovenin een woordje mee te spreken moeten wedstrijden als deze in winst worden omgezet. Daar moet Gramsbergen met haar ervaren selectie en de aanwezige voetbalkwaliteiten toe in staat worden geacht. Al zal het zeker geen abc’tje worden om zomaar van de Knickerbockers te winnen. 

    Henk Reins