• Voorbeschouwing S.V. Gramsbergen – De Weide

    17 okt 2019
  • Helaas geen wedstrijd afgelopen zaterdag om op terug te blikken, volgens mij was het ook de enige wedstrijd die niet door ging in het noorden. Komende zaterdag een thuiswedstrijd tegen De Weide. De ploeg van trainer Marcel Smid wist tot nu toe nog geen punten te vergaren en dat zal hij maar al te graag willen veranderen. Er werd in de competitie verloren van LTC, DESZ en Wolvega met duidelijke cijfers en dat geeft natuurlijk te denken. Afgelopen 4 seizoenen in de tweede klasse eindigde de ploeg uit Hoogeveen steevast in de top 5 en dat zal zeker dit seizoen ook de doelstelling zijn geweest. Gramsbergen speelde afgelopen seizoen tegen De Weide uit met 1-1 gelijk en verloor thuis met 1-0 en dat gebeurde een week na de 9-0 overwinning op HFC. Dat was toen na de euforie dus een keiharde domper. Afijn, vorig seizoen is al lang voorbij en wij kunnen we ons nu focussen op de wedstrijd van zaterdag. We kunnen denk ik een aardige wedstrijd verwachten omdat beide ploegen gebrand zijn op een driepunter. Gramsbergen zal willen laten zien dat het allemaal wat beter kan dan afgelopen weken maar dat hoef je de spelers denk ik niet meer te vertellenAls team wil je altijd wel heel graag een prestatie neerzetten maar lukt het soms net even niet, die fase moeten we voorbij en dan kom het goed. Trainer Stephan Rahantoknam zal vast een strijdplan uit zijn hoge hoed toveren om collega trainer Marcel Smid te leep af te zijn. De ziekenboeg van Gramsbergen  is nagenoeg leeggestroomd zodat de technische staf de nodige keuzes heeft binnen zijn grote selectie.  

    Tot nog toe is gebleken, dat beide ploegen van elkaar kunnen winnen in deze boeiende tweede klasse J. en dat voorspellingen niet makkelijk zijn. Het ene jaar is het ander niet, dat blijkt wel uit de tot nog toe gespeelde wedstrijden in deze klasse. We gaan er vanuit dat Gramsbergen de thuisnederlaag van vorig seizoen gaat rechtzetten, maar met deze voorspelling zal Marcel Smid het wel niet eens zijn.  

    Henk Reins