• Voorbeschouwing S.V. Gramsbergen – De Griffioen

    6 feb 2020
  • Gramsbergen is nog steeds trotse koploper in de 2e klasse J na het gelijke spel tegen concurrent LTC uit Assen. Het was een moeizame wedstrijd die niet echt steeg naar de kwaliteit die je van een dergelijk treffen zou verwachten. Waren het de zenuwen of was het de angst om niet te verliezen of zagen we gewoon twee gelijkwaardige ploegen. We zullen zien wie de langste adem heeft deze competitie. We gaan komende zaterdag gewoon weer verder en treffen op ons fraaie sportpark De Griffioen uit Oosterwolde en dat is toch de ploeg die 14 dagen terug ook knap met 1-1 gelijk speelde tegen LTC. Afgelopen zaterdag speelde De Griffioen thuis tegen De Knickerbockers. In Friesland waren de hoogtepunten spaarzaam en kwamen beide ploegen niet tot scoren: 0-0. Door de remise ziet de formatie van Lesmond Prinsen Elim naderen tot vijf punten. Beide ploegen treffen elkaar binnenkort in een inhaalwedstrijd, waar dus veel op het spel staat. De Griffioen staat met 17 punten in de grote middenmoot en zal dus waakzaam moeten blijven welke kant het op gaat. De uitwedstrijd wist Gramsbergen met 2-0 te winnen maar dat ging niet vanzelf. De gastheren waren zeker niet veel minder maar gelukkig ging Gramsbergen wat effectiever met de kansen om. Gramsbergen moet zaterdag tegen De Griffioen gewoon doen waar het goed in is en dat is het eigen spelletje blijven spelen. Dit zagen we zaterdag tegen LTC de eerste 20 minuten en dat was zeker het aanzien meer dan waard. Maar dit is echter te kort om een tegenstander echt pijn te doen. Dat moet beter en we hebben in de afgelopen wedstrijden gezien dat we dat ook beter kunnen. Waar lullen we eigenlijk over, we staan gewoon bovenaan. 

    Henk Reins