• Voorbeschouwing De Weide- S.V. Grambergen

    12 mrt 2020
  • Gramsbergen en ook komende tegenstander De Weide verzuimden afgelopen zaterdag de 2e periode binnen te hengelen. Gramsbergen verloor kansloos van DZOH en dat deed wel even zeer na afloop. De Weide stond al vrij snel op een 2-0 voorsprong bij koploper LTC, maar stond na afloop met lege handen. Een 3-2 nederlaag en rood voor Jasper Strijker en dat was volgens velen een te zware straf gezien de overtreding. Tot overmaat van ramp moest ook nog Mitchell Luchtenberg met een vervelende blessure het veld verlaten. Omdat de wissels al ingezet waren eindigde De Weide de wedstrijd met 9 man. Gramsbergen speelde afgelopen dinsdag een oefenwedstrijd tegen HHC 2 uitkomend in de reserve hoofdklasse. Gramsbergen speelde met name in de eerste helft een goede wedstrijd en won met 4-1. Wat kunnen we komende zaterdag van de twee ploegen verwachten die allebei afgelopen zaterdag een gevoelige tik op de neus hebben gehad? Ze zullen in ieder geval willen tonen dat het anders kan en dat ze niet voor niets aanspraak op een prijs willen maken. De spelers van Gramsbergen willen maar al te graag laten zien dat ze het spelletje niet verleerd zijn en zullen proberen de vorm van voor de kerst weer op te pakken. Wie weet is het zelfvertrouwen terug en kan er in Hoogeveen een goed resultaat geboekt worden. De Weide zal daarbij een geduchte tegenstander zijn die het ons afgelopen seizoenen al een paar keer best lastig heeft gemaakt. Garantie dus weer voor een spannende wedstrijd die om 15.00 uur zal beginnen. 

    Henk Reins