Beste jeugdspelers en ouders,
Na een periode van zorgvuldige voorbereiding met de trainers, technisch coördinatoren en de HJO is hier de teamindeling voor het seizoen 23/24. Het zal voor een ieder duidelijk zijn dat het elk jaar weer een moeilijke puzzel is en omdat we voor alle teams een bepaald aantal spelers nodig hebben, moeten er soms lastige knopen worden doorgehakt. Het maken van de teamindelingen voor alle jeugdteams gebeurt dan ook met de nodige zorgvuldigheid.
Voor een aantal teams is de TC op dit moment nog op zoek naar een trainer. Mocht u zich bij deze geroepen voelen, kunt u contact opnemen met ondergetekende.
Voor vragen en/of opmerkingen over de teamindeling, kunt u contact opnemen met ondergetekende.
Sportieve groet namens de TC,
Nick Altena: Hoofd Jeugd Opleiding
tc@sv-gramsbergen.nl
JO19-1
Trainer 1: Roy Meier
Trainer 2: Gerjan Withaar
1. Bosch, Sten (k)
2. Benjamins, Gijs
3. Croezen, Milan
4. Dimmendaal, Ivo
5. Haandrikman, Martijn
6. Jansen, Jaron
7. Kampman, Laurens
8. Kievits, Rick
9. Kruithof, Matthijs
10. Nijeboer, Maarten
11. Richterink, Milan
12. Ramaker, Joran
13. ter Wijlen, Joran
14. Spijkers, Lars
JO19-2
Trainer 1: Thomas Grotemarsink
Leider: Wim Kosse
1. Nijmeijer, Lennard (K)
2. Eilander, Justin
3. Kelder, Jorrit
4. Huisjes, Stan
5. Stoeten, Auke
6. Kuiper, Milan
7. Stroeve, Marick
8. Heerkes, Bas
9. Alfring, Mart
10. Snijders, Niek
11. Nijkamp, Remco
12. ter Wijlen, Frank
13. Nijland, Hidde
14. Braker, Thomas
JO19-3
Trainer 1: Hennes Nijeboer
Trainer 2: Thomas Grotemarsink
1. van Os, Sven (K)
2. Hamberg, Timar
3. ter Voorde, Daan
4. Reinders, Bart
5. Nijmeijer, Julian
6. Baarslag, Ronald
7. Hakkers, Justin
8. Hamberg, Guus
9. Wolbink, Sem
10. Veldsink, Bart
11. Spijkers, Julian
12. Odink, Niek
13. Langius, Huub
14. Waterink, Steven
15. Lennips, Brenden
JO17-1
Trainer 1: Rik Westerhof
Trainer 2: Bas Reins
1. Overhein, Jordy (k)
2. De Graaf, Harmen
3. Veurink, Robbin
4. Schottert, Senne
5. Hudepol, Tycho
6. Heijink, Jarno
7. Van der Kolk, Niek
8. Dimmendaal, Noud
9. Hilbink, Mees
10. Edelijn, Bram
11. ter Horst, Guus
12. Leenders, Joris
13. Braker, Marcus
14. Benjamins, Pim
15. Hakkers, Bjorn
16. Reefman, Stefan
JO17-2
Trainer 1: Raimond Hendriksen
Trainer 2: Leroy Lichtendonk
1. Eilander, Loran (k)
2. ter Wee, Luca
3. Odink, Stijn
4. Rijstenberg, Kris
5. Nijeboer, John
6. Robat, Anando
7. Kelder, Berjan
8. Heerkes, Rens
9. Buitenhuis, Bas
10. Van den Berg, Koen
11. Ballast, Anko
12. Scholten, Robin
13. Vedder, Koen
14. Hendriksen, Roan
15. Hamberg, Joost
JO15-1
11 tegen 11
Trainer 1: Jesse vd Haar
Trainer 2: John vd Poel
Trainer 3: Martijn Heimeriks
1. Os, Tijn van (k)
2. Reinders, Herjan
3. van Ginkel, Robbin
4. Jansen, Joel
5. Ijspeert, Brian
6. Heimeriks, Daan
7. Schottert, Danel
8. Stegeman, Jelle
9. Wenker, Jordi
10. Haarman, Tim
11. Eggengoor, Menno
12. Martens, Lars
13. Martens, Bram
14. Beukeveld, Quinten
JO15-2
11 tegen 11
Trainer 1: Jarno Heerkes
Trainer 2: Patrick Lennips
1. Nijkamp, Jeffrey (k)
2. Harmsen, Jarno
3. Overhein, Leroy
4. Reinders, Stijn
5. Spijkers, Floris
6. Ensink, Teun
7. Lenters, Stein
8. Niezink, Bram
9. Alfring, Stef
10. Lennips, Jurre (k)
11. Veurink, Douwe
12. Bouwhuis, Rens
13. Ranter, Stijn
14. Ramaker, Justin
MO15-1
11 tegen 11
Trainer 1: Berend vd Scheer
Trainer 2: Erik v.d. Haar
1. ter Wijlen, Marith (k)
2. Bras, Julia
3. Hutten, Sarah
4. Richterink, Lynn
5. Kunstman, Lieke
6. Meijer, Lotte
7. van der Scheer, Anika
8. Snijders, Marit
9. Haandrikman, Minke
10. van der Haar, Inge
11. Ziengs, Amy
12. Roskam, Merel
13. Stoeten, Noor
14. Brakel, Emma
JO14-1
11 tegen 11
Trainer 1: Elwin vd Veen
Trainer 2: Kelvin Jager
Trainer 3: Rick Westerman
1. Nijeboer, Almar (k)
2. Boonstra, Roy
3. Kolk, Kris van der
4. Ramaker, Anne
5. Rijstenberg, Chris
6. Rijstenberg, Thijs
7. Scholten, Jesse
8, Snijders, Bjorn
9. Spang, Maro
10. ter Wee, Roy
11. ter Wee, Julan
12. Wenker, Luuk
13. Wijlen, Siem ter
14. Hullegie, Justin
JO13-1
11 tegen 11
Trainer 1: Laurens Kampman
Trainer 2: Dirk-Jan Kroezen
1. Klinkien, Jari
2. Kroezen, Jens
3. van Leussen, Quinten
4. Nijkamp, Tom
5. Schröer, Dyon
6. Stegeman, Bart
7, Snijders, Jarno (k)
8. Veldsink, Demi
9. ter Voorde, Bram
10. Brand, Finn
11. Brand, Sven
12. Hop, Thije
13. Nijeboer, Herre (k)
14. Noteboom, Joey
15. Theisens, Rowan
MO13
9-tal
Trainer 1: Rik Hamberg
Trainer 2: Maarten Karkdijk
1. Buisman, Naomi
2. Guichelaar, Lana
3. Hamberg, Jaylee
4. Heerkes, Ziva
5. Karkdijk, Ella
6. Lennips, Eline
7. Reins, Merlin
8. Reinders, Noortje
9. Waterink, Suze
10. Zegers, Marloes
11. Veldsink, Laura
12. Vugteveen, Maud
JO12-1
8 tegen 8
Trainer 1: Henri Willems
Trainer 2: Senne Schottert
1. Bouwmeester, Sven
2. Willems, Floris
3. Meilink, Thijs
4. Meier, Stef
5. Slot, Monne
6. Veldsink, Lars
7. Veurink, Jasper (k)
8. ter Wijlen, Luuk
9. Woertink. Liam
10. ter Wijlen, Tygo
JO12-2
8 tegen 8
Trainer 1: Michelle Smit
Trainer 2: Bas Heerkes
1. Ensink, Joep
2. Fleurke, Bjorn
3. Hamberg, Mike
4. Kunstman, Jesse
5. Lennips, Siem
6. Veurink, Jesse
7. Zweers, Jordy
8. Ziengs, Bram (k)
9. Braakman, Delano
10. van der Schuur, Marc
11. Santing, Jules
JO11-1
8 tegen 8
Trainer 1: Roy Hogenberg
Trainer 2: Rick Kievits
1. Assen, Marijn
2. Bouwmeester, Ywan
3. Brink, Maud
4. Hutten, Florien
5. van Leussen, Morris
6. Reinders, William
7. Santing, Abel
8. Hekman, Levi
9. Timmer, Ferron
10. Beukeveld, Rick
JO11-2
8 tegen 8
Trainer 1: Michelle Smit
Trainer 2: Mark Hamberg
1. Otten, Daan
2. Guichelaar, Sem
3. ter Voorde, Noor
4. Fennema, Mark
5. Hamberg, Noa
6. Snijders, Tessa
7. Kerkdijk, Niels
8. K, Suus
9. Cleveringa, Sjoerd
10. Stegeman, Meike
11. Jurgens, Mik
JO11-3
8 tegen 8
Trainer 1: Stefan Rijstenberg
Trainer 2: Nienke Schepers
1. Slot, Ties
2. Edelijn, Mike
3. Edelijn, Stijn
4. Hutten, Julian
5. Rijstenberg, Ben
6. Timmermans, Lars
7. Klifman, Leah
8. Van 't Holt, Marijn
9. Mink, Joris
10. Ziengs, Loys
JO10-1
6 tegen 6
Trainer 1: Eelco Hutten
Trainer 2: Simone Lentz
1. Snijders, Leon
2. Klokkert, Silas
3. Pijlstra, Stef
4. Meijer, Jurre
5. Eggengoor, Noah
6. Konus, Jiwan
7. Baarslag, Jordy
8. Reins, Stijn
JO10-2
6 tegen 6
Trainer 1: Gert Huisjes
Trainer 2: Johanna v.d. Haar
1. Brinks, Gijs
2. Nijeboer, Perr
3. Hofsink, Silva
4. Horstra, Benjamin
5. Meilink, Femke
6. Odink, Jim
7. Huisjes, Maria
JO10-3
6 tegen 6
Trainer 1: Gijs Zuidema
Trainer 2: Stan Gerritsen
Trainer 3: Arjan Keuken
1. Lennips, Marinte
2. Schepers, Robin
3. Tromp, Guusje
4. Withaar, Midas
5. Oldenbeuving, Brent
6. Keuken, Tygo
7. van der Velde, Milan
JO9-1
6 tegen 6
Trainer 1: Frank vd Kolk
Trainer 2: Niels Hamberg
1. Bras, Senne
2. Gerrits, Guus
3. Kolk, Rick van der
4. Kuiper, Tim
5. Mink, Kasper
6. Klifman, Bram
7. Withaar, Benthe
8. Kelder, Lenn
JO9-2
6 tegen 6
Trainer 1: Nienke Timmerman
Trainer 2: Bart en Sandra Wind
Trainer 3: Jurre Lennips
1. Hans, Lars
2. Van Eldik, Jonah
3. de Groot, Bart
4. Wering, Stef
5. Beenen, Noud
6. Feddes, Vince
7. van Esch, Lasse
8. Wind, Thijs
9. Otten, Wesley
JO9-3
6 tegen 6
Trainer 1: Leroy Lichtendonk
Trainer 2: Vacant
1. van Kleef, Matz
2. Bras, Evan
3. Hofsink, Emy
4. Peters, Senn
5. Lugtenberg, Daan
6. Bril, Nick
7. K, Fien
8. Veurink, Boaz
9. Kroes, Madelon
JO8-1
6 tegen 6
Trainer 1: Evan Reinders
Trainer 2: Gijsbert Klein
1. Veurink, Stef
2. Klein, Jens
3. Klein, Thijs
4. Reinders, Siem
5. Eggengoor, Fynn
6. Kroes, Jesse
7. Visscher, Sven
8. Van Os, Twan
JO8-2
6 tegen 6
Trainer 1: Michiel Mannessen
Trainer 2: Guus Scheper
Trainer 3: Marijn van Helvoirt
1. Mannessen, Ties
2. Keller, Pim
3. Keuken, Stan
4. Van Helvoirt, Tijn
5. Timmermans, Daan
6. Valkman, Senn
7. Seinen, Job
8. Wilpshaar, Nick
9. Schepers, Bas
JO8-3
6 tegen 6
Trainer 1: Ginand Bras
Trainer 2: Stan Gerritsen
Trainer 3: Mark Reinders
1. van der Scheer, Kylian
2. Bras, Jort
3. Van Vliet, Mees
4. Jansen, Figo
6. Heeres, Jesper
7. Mepschen, Floris
8. Baarslag, Danley