• Teamindeling jeugd seizoen 2021-2022

    11 jun 2021
  • Hierbij de teamindeling van de jeugdteams van de SV Gramsbergen voor het seizoen 2021-2022. 

    Voor vragen en of opmerkingen kunt u contact opnemen met:

    Pascal Weteringe HJO 06-51850357.

  • JO19-1 selectie
    Braker, Yannick
    Bril, Rody
    Croezen, Celvin
    Dekker, Niels
    Fransen, Giel
    Fransen, Hugo
    Hazelaar, Julian
    Hekman, Stan
    Horst, Daan Ter
    Hospers, Stefan
    Kamphuis, Mart
    Kieft, Stijn
    Lopers, Mika
    Nijland, Gieljan
    Nijmeijer, Damian
    Pertien, Mike
    Poll, Sem van der
    Poll, Thijs van der
    Reinders, Thom
    Timmer, Jur
     
    trainer: Roy Meier
  • JO19-2
    aangevuld vanuit JO19-1
    Bos, Erik
    Entjes, Jarno
    Hamberg, Marik
    Heerkes, Jarno
    Hulter, Robin
    Keuken, Stijn
    Marsman, Jesse
    Pasveer, Maurice
    Richterink, Jarno
    Schottert, Jaron
    Theisens, Damien
    Veldsink, Wesley
    Voorde, Anne ter
    Weide, Christiaan van der
     
    trainer: Kees Gubler
    trainer: Hennes Nijeboer
  • MO19-1
    Blom, Milla
    Faassen, Naomi van
    Haar, Sanne van der
    Huisjes, Indy
    Kroezen, Britt
    Matel, Esther
    Meijerink, Nienke
    Nieuwenhuis, Samira
    Nijeboer, Eline
    Pertien, Tara
    Pouwels, Alysha
    Pouwels, Mischa
    Roossien, Debbie
    Seinen, Ellen
    Smit, Michelle
    Wilpshaar, Sharon
    Withaar, Cindy
     
    trainer: Coen Klijn
  • JO17-1
    Nijeboer, Maarten
    Robat, Antal
    Spijkers, Lars
    Kievits, Rick
    Kruithof, Matthijs
    Dimmendaal, Ivo
    Benjamins, Gijs
    Jansen, Jaron
    Alfring, Mart
    Croezen, Milan
    Bosch, Sten
    Ramaker, Joran
    Veen, Bjorn van der
     
    trainer: Nick Altena
    trainer: Rik Westerhof
  • JO17-2 en JO17-3 
    Baarslag, Ronald
    Braker, Thomas
    Eilander, Justin
    Hakkers, Justin
    Hamberg, Timar
    Heerkes, Bas
    Huisjes, Stan
    Hulter, Mink
    Jurgens, Stan
    Kelder, Jorrit
    Kuiper, Milan
    Lennips, Brenden
    Nijkamp, Remco
    Nijmeijer, Julian
    Nijmeijer, Lennard
    Reinders, Bart
    Richterink, Milan
    Snijders, Niek
    Stoeten, Auke
    Stroeve, Marick
    Voorde, Daan ter
    Waterink, Steven
    Wijlen, Frank ter
    Wijlen, Joran ter
    Withaar, Xander
    Woelders, Ivar
    Zomer, Julian
     
    trainer: Berend v.d. Scheer
    trainer: Thomas Grotemarsink
    trainer: Stijn Kieft
    trainer: vacature
  • JO15-1
    Benjamins, Maud
    Benjamins, Pim
    Braker, Marcus
    Edelijn, Bram
    Hamberg, Guus
    Heijink, Jarno
    Hilbink, Mees
    Hudepol, Tycho
    Kolk, Niek van der
    Marsman, Elise
    Overhein, Jordy
    Schottert, Senne
    Veurink, Robbin
    Willering, Sara
     
    trainer: Roy Hogenberg
    trainer: Albert Hogenberg
  • JO15-2
    Langius, Huub
    Berg, Koen van den
    Dimmendaal, Noud
    Eilander, Loran
    Graaf, Harmen de
    Hakkers, Bjorn
    Horst ter, Guus
    Kelder, Brecht
    Leenders, Joris
    Nijeboer, John
    Nijland, Hidde
    Odink, Niek
    Odink, Stijn
    Reefman, Stefan
    Spijkers, Julian
    Veldsink, Bart
    Wee, Luca ter
    Westerhof, Seda
    Wijlen, Jurgen ter
    Wolbink, Sem
    4 spelers gaan naar de JO15-3
     
    trainer: Dirk Jan Braker
    trainer: Bas Reins
  • JO15-3
    4 spelers vanuit de JO15-2
    Boonstra, Esmée
    Buitenhuis, Bas
    Hamberg, Joost
    Heerkes, Rens
    Hendriksen, Roan
    Hofsink, Merlin
    Os, Sven van
    Post, Brian
    Rijstenberg, Kris
    Robat, Anando
    Scholten, Robin
    Stroeve, Laure
    Vedder, Koen
     
    trainer: vacature
    trainer: vacature
  • JO13-1
    Ginkel, Robbin van
    Gruisinga, Liam
    Haar, Inge van der
    Haarman, Tim
    Heimeriks, Daan
    IJspeert, Brian
    Jansen, Joël
    Os, Tijn van
    Overhein, Leroy
    Reinders, Stijn
    Schottert, Danel
    Stegeman, Jelle
    Wagenaar, Levi
    Wenker, Jordi
     
    trainer: Elwin v.d. Veen
  • JO13-2
    Alfring, Tijs
    Bouwhuis, Sten
    Eggengoor, Sven
    Eldik, Gerjan van
    Haandrikman, Minke
    Harmsen, Jarno
    Kunstman, Lieke
    Nijkamp, Bram
    Nijkamp, Jeffrey
    Reinders, Herjan
    Richterink, Lynn
    Spijkers, Floris
    Veurink, Douwe
    Wijlen, Marith ter
     
    trainer: Gerjan Bouwhuis
    trainer: Michelle Smit
  • JO12-1
    Boonstra, Roy
    Horstra, Tim
    Kolk, Kris van der
    Nijeboer, Almar
    Scholten, Jesse
    Snijders, Bjorn
    Spang, Maro
    Wee, Roy ter
    Wenker, Luuk
    Wijlen, Siem ter
     
    trainer: Stefan Hijink
    trainer: Thomas Bekman
  • JO12-2
    Bras, Julia
    Hutten, Sarah
    Lennips, Jurre
    Martens, Bram
    Martens, Lars
    Reinders, Beau
    Rijstenberg, Chris
    Rijstenberg, Thijs
    Stoeten, Noor
     
    trainer: Stefan Rijstenberg
    trainer: Arthur Reinders
  • JO12-3
    Alfring, Stef
    Beukeveld, Quinten
    Eggengoor, Menno
    Lenters, Stein
    Niezink, Bram
    Ramaker, Anne
    Ranter, Stijn
    Scheer, Anika van de
    Veldsink, Laura
    Wee, Julan ter
     
    trainer: Berend v.d. Scheer
  • JO11-1
    Klinkien, Jari
    Kroezen, Jens
    Meier, Stef
    Nijkamp, Tom
    Schröer, Dyon
    Stegeman, Bart
    Theisens, Rowan
    Veldsink, Demi
    Voorde, Bram ter
     
    trainer: Hans Schröer
  • JO11-2
    Brand, Finn
    Brand, Sven
    Eggengoor, Koen
    Ensink, Teun
    Hop, Thije
    Leussen, Quinten van
    Marsman, Sil
    Nijeboer, Herre
    Noteboom, Joey
    Snijders, Jarno
     
    trainer: vacature
  • JO10-1
    Bouwmeester, Sven
    Gaasbeek, Joep
    Meilink, Thijs
    Reins, Merlin
    Santing, Jules
    Slot, Monne
    Veldsink, Lars
    Veurink, Jasper
    Zweers, Jordy
     
    trainer: Jesse v.d. Haar
  • JO10-2
    Fleurke, Bjorn
    Guichelaar, Lana
    Hamberg, Jaylee
    Hamberg, Mike
    Heerkes, Ziva
    Karkdijk, Ella
    Lennips, Eline
    Reinders, Noortje
    Wijlen, Tygo ter
     
    trainer: Rik Hamberg
  • JO10-3
    Bouwhuis, Iris
    Buisman, Naomi
    Ensink, Joep
    Kunstman, Jesse
    Lennips, Siem
    Meier, Sterre
    Veurink, Jesse
    Waterink, Suze
    Ziengs, Bram
     
    trainer: vacature
  • JO9-1
    Assen, Marijn
    Brink, Maud
    Hutten, Florien
    Leussen, Morris van
    Reinders, William
    Santing, Abel
    Wijlen, Luuk ter
  • JO9-2
    Bouwmeester, Ywan
    Guichelaar, Sem
    Hekman, Levi
    Jurgens, Mik
    Kerkdijk, Niels
    Stegeman, Meike
    Timmer, Ferron
  • JO9-3
    Beukeveld, Rick
    Edelijn, Mike
    Edelijn, Stijn
    Hutten, Julian
    Rijstenberg, Ben
    Slot, Ties
    Timmermans, Lars
  • JO9-4
    Fennema, Mark
    Klifman, Leah
    Mink, Joris
    Ramaker, Damian
    Snijders, Tessa
    Van 't Holt, Marijn
    Veenstra, Noa-Lynn
    Ziengs, Loys
  • JO8-1
    Brinks, Gijs
    Huisjes, Maria
    Kelder, Lenn
    Konus, Jiwan
    Meilink, Femke
    Nijeboer, Perr
    Odink, Jim
    Stroeve, Saar
  • JO8-2
    Bras, Senne
    Haar, Giulian van der
    Klinkien, Roan
    Kolk, Rick van der
    Reins, Stijn
    Tromp, Guusje
    Tromp, Yara
  • JO-7
    Beenen, Noud
    Brink, Pepijn
    Gerrits, Guus
    Groot, Bart de
    Klein, Thijs
    Kuiper, Tim
    Mink, Kasper
    Noteboom, Scott
    Scheer, Kylian van der
    Seinen, Job
    Van Kleef, Matz
    Veurink, Stef
    Wering, Stef
    Wind, Tijs
    Withaar, Benthe