• Poule indeling

    Veld 1 Veld 2 Veld 3 Veld 4 Veld 5
    Fransen Ekkelenkamp Schuldink/Kieft Spinnel Hulzebosch
    Reefman Hamberg Pananthikampos Sjansen Assen
    Meijerink Habers/Seinen Olsman Withaar/Wesselink Reinders
    KroePo Beenen/Dijk Croezen Van Leussen Snijders
    Seinen Meier/vhHolt Nijeboer/van der haar TROS Hofsink
    Lennips Geertjes/Broek Sandink Van der Kamp Hogenberg
    Jansonius Tromp-Gaasbeek Zuidema Wolbink Salomons
    Veldsink      
  • Poule A

     

    9.00 Fransen - Meijerink  
    9.00 Seinen - Jansonius  
    9.15 Reefman - Kroepo  
    9.30 Lennips - Veldsink  
    9.45 Meijerink - Reefman  
    10.00 Jansonius - Lennips  
    10.15 Fransen - Kroepo  
    10.30 Seinen - Veldsink  
    10.45 Reefman - Fransen  
    11.00 Lennips - Seinen  
    11.15 Meijerink - Kroepo  
    11.30 Jansonius - Veldsink  
             
    12.00 A1 - A3  
    12.15 AA1 - AA3  
    12.30 A2 - A4  
    12.45 AA2 - AA4  
    13.00 A3 - A2  
    13.15 AA3 - AA2  
    13.30 A1 - A4  
    13.45 AA1 - AA4  
    14.00 A2 - A1  
    14.15 AA2 - AA1  
    14.30 A3 - A4  
    14.45 AA3 - AA4  

     

    Poule B

    9.15 Tromp/Gaasbeek - Ekkelenkamp  
    9.30 Geertjes/Broek - Hamberg  
    9.45 Meier/vhHolt - Habers/Seinen  
    10.00 Ekkelenkamp - Beenen/Dijk  
    10.15 Hamberg - Tromp/Gaasbeek  
    10.30 Habers/Seinen - Geertjes/Broek  
    10.45 Beenen/Dijk - Meier/vhHolt  
    11.00 Ekkelenkamp - Hamberg  
    11.15 Tromp/Gaasbeek - Habers/Seinen  
    11.30 Geertjes/Broek - Beenen/Dijk  
    11.45 Meier/vhHolt - Ekkelenkamp  
    11.45 Hamberg - Habers/Seinen veld 1
    12.15 Beenen/Dijk - Tromp/Gaasbeek veld 3
    12.30 Meier/vhHolt - Geertjes/Broek veld 4
    12.45 Habers/Seinen - Ekkelenkamp veld 5
    12.45 Beenen/Dijk - Hamberg veld 2
    13.15 Tromp/Gaasbeek - Meier/vhHolt veld 3
    13.30 Ekkelenkamp - Geertjes/Broek veld 4
    13.45 Habers/Seinen - Beenen/Dijk veld 5
             
    14.00 Hamberg - Meier/vhHolt  
    14.15 Geertjes/Broek - Tromp/Gaasbeek  

    Poule C

    9.15 Zuidema - Schuldink/Kieft
    9.30 Sandink - Pananthikampos
    9.45 Nijeboer/van der Haar - Olsman
    10.00 Schuldink/Kieft - Croezen
    10.15 Pananthikampos - Zuidema
    10.30 Olsman - Sandink
    10.45 Croezen - Nijeboer/van der Haar
    11.00 Schuldink/Kieft - Pananthikampos
    11.15 Zuidema - Olsman
    11.30 Sandink - Croezen
    11.45 Nijeboer/van der Haar - Schuldink/Kieft
    12.00 Pananthikampos - Olsman
    12.15      
    12.30 Croezen - Zuidema
    12.45 Nijeboer/van der Haar - Sandink
    13.00 Olsman - Schuldink/Kieft
    13.15      
    13.30 Croezen - Pananthikampos
    13.45 Zuidema - Nijeboer/van der Haar
    14.00 Schuldink/Kieft - Sandink
    14.15 Olsman - Croezen
    14.30 Pananthikampos - Nijeboer/van der Haar
    14.45 Sandink - Zuidema

    Poule D

    9.15 Wolbink - Spinnel
    9.30 Van der Kamp - Sjansen
    9.45 TROS - Withaar/Wesselink
    10.00 Spinnel - Van Leussen
    10.15 Sjansen - Wolbink
    10.30 Withaar/Wesselink - Van der Kamp
    10.45 Van Leussen - TROS
    11.00 Spinnel - Sjansen
    11.15 Wolbink - Withaar/Wesselink
    11.30 Van der Kamp - Van Leussen
    11.45 TROS - Spinnel
    12.00 Sjansen - Withaar/Wesselink
    12.15 Van Leussen - Wolbink
    12.30      
    12.45 TROS - Van der Kamp
    13.00 Withaar/Wesselink - Spinnel
    13.15 Van Leussen - Sjansen
    13.30      
    13.45 Wolbink - TROS
    14.00 Spinnel - Van der Kamp
    14.15 Withaar/Wesselink - Van Leussen
    14.30 Sjansen - TROS
    14.45 Van der Kamp - Wolbink

    Poule E

     

    9.15 Salomons - Hulzebosch
    9.30 Hogenberg - Assen
    9.45 Hofsink - Reinders
    10.00 Hulzebosch - Snijders
    10.15 Assen - Salomons
    10.30 Reinders - Hogenberg
    10.45 Snijders - Hofsink
    11.00 Hulzebosch - Assen
    11.15 Salomons - Reinders
    11.30 Hogenberg - Snijders
    11.45 Hofsink - Hulzebosch
    12.00 Assen - Reinders
    12.15 Snijders - Salomons
    12.30 Hofsink - Hogenberg
    12.45      
    13.00 Reinders - Hulzebosch
    13.15 Snijders - Assen
    13.30 Salomons - Hofsink
    13.45      
    14.00 Hulzebosch - Hogenberg
    14.15 Reinders - Snijders
    14.30 Assen - Hofsink
    14.45 Hogenberg - Salomons