• Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 sep. 19:15Gramsbergen JO15-3G - SJO JCO JO15-5Sportpark 't Hoge Holt
    25 sep. 21:00Gramsbergen 5 - HHC Hardenberg 8De Binder (A) (Gramsbergen)
    25 sep. 22:00Gramsbergen 6 - HHC Hardenberg 5De Binder (A) (Gramsbergen)
    28 sep. 08:30USV JO15-3 - Gramsbergen JO15-3GSportpark Hulsterlanden
    28 sep. 08:45ST SC Balkbrug/Avereest JO9-1 - Gramsbergen JO9-2Sportpark De Balk
    28 sep. 09:00Gramsbergen JO10-1 - JVC Dedemsvaart JO10-1Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 09:00Gramsbergen JO12-3G - SVV '56 JO12-2Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 09:00Gramsbergen JO13-2G - HHC Hardenberg JO13-4Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 09:00Gramsbergen JO11-1 - Erica SC JO11-1Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 09:00Gramsbergen JO10-2 - HZVV JO10-3Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 09:00Gramsbergen JO12-1G - DZOH JO12-1Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 09:30Marienberg JO10-3G - Gramsbergen JO10-3GSportpark Westerpark
    28 sep. 09:30WKE '16 JO12-1G - Gramsbergen JO12-2Sportpark Grote Geert
    28 sep. 10:00Nieuwleusen SV JO17-2 - Gramsbergen JO17-2Sportpark Het Klaverblad
    28 sep. 10:15Gramsbergen JO8-3G - SJO FC Dalfsen JO8-4Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 10:15Gramsbergen JO8-1 - Emmen JO8-1Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 10:15Gramsbergen JO9-1 - FC Klazienaveen JO9-2Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 10:30Gramsbergen JO11-3G - Vroomshoopse Boys JO11-6Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 10:30Gramsbergen JO17-3 - DZOH JO17-5Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 10:30Gramsbergen JO13-1 - SJO HH'97 JO13-1Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 10:30SC Genemuiden JO11-3 - Gramsbergen JO11-2GSportpark de Wetering
    28 sep. 10:30SJO JVZ JO8-2 - Gramsbergen JO8-2GSportpark Woltingeslag
    28 sep. 12:00Gramsbergen 3 - Hardenberg '85 3Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 12:15Nieuw Balinge VR1 - Gramsbergen VR2Sportpark Nieuw Balinge
    28 sep. 12:30Gramsbergen JO19-2 - JVC Dedemsvaart JO19-4Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 12:30Gramsbergen JO17-1 - SJO HH'97 JO17-1Sportpark 't Hoge Holt
    28 sep. 12:30Noordscheschut JO19-2 - Gramsbergen JO19-1Sportpark De Meulewieke
    28 sep. 12:30Haarle JO15-1G - Gramsbergen JO15-2Sportpark Pastoorsmoat
    28 sep. 12:45DETO 5 - Gramsbergen 5Sportpark Het Midden
    28 sep. 13:00LEO (Loon) MO19-1 - Gramsbergen MO19-1Sportpark Marsdiek
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Bras, SenneTeamspeler
    Leussen, Morris vanTeamspeler
    Mink, JorisTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd