• Gramsbergen VR25+1 woensdag

  • Gramsbergen VR25+1

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Altena, MarlouOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 mei. 20:15Gramsbergen VR25+1 - DETO VR25+1Sportpark 't Hoge Holt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    17 apr.Marienberg VR25+1 - Gramsbergen VR25+12 - 1
  • Poulestanden Gramsbergen VR25+1 ( Poule Midweeks 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Raalte VR25+166002891918
    2F.C. Ommen VR25+1650143123115
    3Bruchterveld VR25+164022112912
    4Marienberg VR25+163031920-19
    5Gramsbergen VR25+162041121-106
    6HHC Hardenberg VR25+26015323-201
    7Wijhe '92 VR25+16015331-281

    Poulestanden Gramsbergen VR25+1 ( Poule Midweeks 6 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Marienberg VR25+1660036102618
    2Gramsbergen VR25+164112371613
    3v.v. Hellendoorn VR25+163122271510
    4Holten VR25+153021618-29
    5HHC Hardenberg VR25+25203161156
    6Gramsbergen VR25+252031023-136
    7Excelsior '31 VR25+24022413-92
    8Excelsior '31 VR25+14013220-181
    9DETO VR25+15014222-201
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Altena, MarlouTeamspeler
    Boonstra-Snijders, DianneTeamspeler
    Broek, JenitaTeamspeler
    Cramer, S.Teamspeler
    Grotemarsink, MarjoleinTeamspeler
    Heerkes-Veldsink, AnnetteTeamspeler
    Horsman, HenriëtteTeamspeler
    Hulzebosch, MirjanTeamspeler
    Kuiperij-Schippers, LianneTeamspeler
    Reinders-Korvemaker, MindyTeamspeler
    Seinen, MerelTeamspeler
    Soer, BritTeamspeler
    Stoeten, InekeTeamspeler
    Voorde, Inge terTeamspeler
    Vos, Joella deTeamspeler
    Wilpshaar, NatasjaTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Gramsbergen VR25+1

    VS

    DETO VR25+1

    01 mei 202420:15 uur
    Sportpark 't Hoge Holt veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Gramsbergen VR25+1

    227 Vrouwen 25+ Midweeks 7x7 (voorjaar)

    3,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,17

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,17

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd