• Staf

    NaamRolFunctie
    Hekman, EnricoOverige stafTeammanager
    LeiderSVG, SVGOverige staf
    Lennips, GertjanOverige stafTeammanager
    Oldehinkel, RoyOverige stafTeammanager
    Salomons, JornTechnische staf
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gramsbergen 7 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gramsbergen 714120246163036
    2Bergentheim 51410043634230
    3HHC Hardenberg 121491439221728
    4Lemelerveld 2148243224826
    5Marienberg 31581639281125
    6Lemele 2147343334-124
    7OVC '21 3157174338522
    8Den Ham 9156182841-1319
    9ASC '62 41541103037-713
    10SCD '83 41440102931-212
    11OZC 71431102243-2110
    12Hardenberg '85 61421111847-297
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Breunesse, TilahunTeamspeler
    Geertjes, TomTeamspeler
    Grotemarsink, ThomasTeamspeler
    Hekman, EnricoTeamspeler
    Hoekstra, RobinTeamspeler
    Hulzebosch, BasTeamspeler
    Kelder, HielkeTeamspeler
    Kelder, JanTeamspeler
    Lennips, GertjanTeamspeler
    Mepschen, BramTeamspeler
    Mulder, RichardTeamspeler
    Nijeboer, JorrikTeamspeler
    Oldehinkel, RoyTeamspeler
    Raa, Gerben teTeamspeler
    Reefman, NickTeamspeler
    Reinders, JanTeamspeler
    Roelofs, ErikTeamspeler
    Snoeck, PeterTeamspeler
    Versteeg, TimTeamspeler
    Veurink, Henk JanTeamspeler
    Vliet, Marcel vanTeamspeler
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Gramsbergen 7

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    3,29

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    1,14

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,57

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd