• Staf

    NaamRolFunctie
    Gaasbeek, BoudewijnOverige stafTeammanager
    Kroezen, TimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    14 okt. 22:00Gramsbergen 4 - HHC Hardenberg 4De Binder (A) (Gramsbergen)
    21 okt. 20:00Zaalvoetbal Vereniging Ommen 3 - Gramsbergen 4Carrousel de (Ommen)
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gramsbergen 4 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bruchterveld 111008443
    2Gramsbergen 3110010733
    3DETO 12101151233
    4Gramsbergen 421011114-33
    5Dedemsvaart ZV210104401
    6HHC Hardenberg 410104401
    7Bergentheim 210103301
    8Zaalvoetbal Vereniging Ommen 310103301
    9Bergentheim 100000000
    10Almelo Futsal Combinatie 102002815-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Gaasbeek, BoudewijnTeamspeler
    Hijink, JeroenTeamspeler
    Houtman, DavidTeamspeler
    Kompagne, TomTeamspeler
    Kroezen, TimTeamspeler
    Meier, AllanTeamspeler
    Reefman, AnneTeamspeler
    Smit, ErikTeamspelerVerdediger
    Soer, FeddrikTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Gramsbergen 4

    VS

    HHC Hardenberg 4

    14 oktober 201922:00 uur
    De Binder (A) (Gramsbergen) De Binder (A) (Gramsbergen) veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Gramsbergen 4

    1214 Mannen Zaal recreatie

    5,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,50

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd