• Gramsbergen 4 maandag

  • Gramsbergen 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Herbers, WietseOverige stafTeammanager
    Kieft, LennardOverige stafTeammanager
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 jun.Gramsbergen JO17-1 - Klazienaveen JO17-10 - 2
  • Poulestanden Gramsbergen 4 ( 3e klasse 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVC Dedemsvaart 2 (futsal)201622149945550
    2HHC Hardenberg 2221543154985649
    3Gramsbergen zaal 42212281331033038
    4Gramsbergen zaal 22211471581203837
    5HHC Hardenberg 42211381311112036
    6ZVO/De Herberg 1221111094116-2234
    7ZVO/De Herberg 22210111113114-131
    8Bergentheim 1229112109103628
    9Gramsbergen zaal 3227213112149-3723
    10Bruchterveld 122641281110-2922
    11HHC Hardenberg 321501667134-6715
    12HHC Hardenberg 521421577126-4914
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Fransen, GielTeamspeler
    Hamberg, NielsTeamspeler
    Herbers, WietseTeamspeler
    Horst, Daan TerTeamspeler
    Hulzebosch, BasTeamspeler
    Kassies, RonTeamspeler
    Kieft, LennardTeamspeler
    Kiewiet, MarkTeamspeler
    Veurink, MilanTeamspeler
    Willems, MelvinTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Gramsbergen 4

    1214 Mannen Futsal Recreatie

    6,05

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    4,68

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,73

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd