• Staf

    NaamRolFunctie
    Tromp, MaartenOverige stafTeammanager
    Withaar, GerjanOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 sep. 22:00Gramsbergen 3 - Zaalvoetbal Vereniging Ommen 3De Binder (A) (Gramsbergen)
    9 okt. 19:30HHC Hardenberg 4 - Gramsbergen 3De Slag (Hardenberg)
    14 okt. 21:00Gramsbergen 3 - Almelo Futsal Combinatie 10De Binder (A) (Gramsbergen)
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 sep.DETO 1 - Gramsbergen 37 - 10
  • Poulestanden Gramsbergen 3 (1214 Mannen Zaal recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Bruchterveld 111008443
    2Gramsbergen 3110010733
    3DETO 12101151233
    4Gramsbergen 421011114-33
    5Dedemsvaart ZV210104401
    6HHC Hardenberg 410104401
    7Bergentheim 210103301
    8Zaalvoetbal Vereniging Ommen 310103301
    9Bergentheim 100000000
    10Almelo Futsal Combinatie 102002815-70
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Peters, WilbertTeamspeler
    Reins, RickTeamspeler
    Tromp, MaartenTeamspeler
    Veurink, AlfredTeamspeler
    Veurink, HansTeamspeler
    Vieth, RaymondTeamspeler
    Wind, BartTeamspeler
    Withaar, GerjanTeamspeler
    Withaar, JacobTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    Gramsbergen 3

    VS

    Zaalvoetbal Vereniging Ommen 3

    30 september 201922:00 uur
    De Binder (A) (Gramsbergen) De Binder (A) (Gramsbergen) veld 1

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Gramsbergen 3

    1214 Mannen Zaal recreatie

    10,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    7,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    3,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd