• Array ( [0] => [universalteamcode] => 155667@-1 )
  • Staf

    NaamRolFunctie
    LeiderSVG, SVGOverige stafTeammanager
    Mulder, PatrickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    7 dec.Gramsbergen 3 - Kloosterhaar 24 - 0
  • Poulestanden Gramsbergen 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gramsbergen 322009366
    2HHC Hardenberg 82101610-43
    3Hardenberg '85 4200246-20

    Poulestanden Gramsbergen 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gramsbergen 396212481620
    2Marienberg 2961238142419
    3PH 5952227131417
    4Nieuwleusen SV 4844027141316
    5Avereest 284131620-413
    6Hardenberg '85 3941427171013
    7HHC Hardenberg 573131610610
    8Kloosterhaar 283051735-189
    9DKB 292251015-58
    10SVV '56 271151023-134
    11HHC Hardenberg 69018649-431

    Poulestanden Gramsbergen 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nunspeet 511007163
    2Go Ahead Kampen 311006063
    3asv Dronten 511006153
    4HHC Hardenberg 511006153
    5Hardenberg '85 311006243
    6Gramsbergen 311004043
    7ZAC 511004133
    8OWIOS 611003033
    9SDC Putten 1111003033
    10Helios 411005323
    11Elspeet 311004223
    12Go Ahead Kampen 511004223
    13SDC Putten 711003123
    14FC Horst 311002023
    15Hulshorst 311002023
    16Nunspeet 311006513
    17Berkum 711002113
    18DOS '37 411003303
    19Sparta Nijkerk 511003303
    20VVOG 411002203
    21Veensche Boys 411001103
    22Hatto Heim 600000000
    23Nieuwleusen SV 300000000
    24Marienberg 210013300
    25EDON 210013300
    26HTC 310012200
    27asv Dronten 310011100
    28Wilsum 2100156-10
    29HHC Hardenberg 6100112-10
    30Hulzense Boys 4100135-20
    31Nieuwleusen SV 4100124-20
    32Reaal Dronten 2100124-20
    33Hierden 5100113-20
    34WHC 3100102-20
    35ZAC 6100102-20
    36't Harde 3100114-30
    37Dos Kampen 6100103-30
    38Sparta Nijkerk 6100103-30
    39Excelsior '31 5100126-40
    40Helios 2100104-40
    41SVZW 4100116-50
    42USV 2100116-50
    43Rood-Wit '58 3100117-60
    44ZAC 8100106-60

    Poulestanden Gramsbergen 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nunspeet 311007253
    2asv Dronten 511006243
    3Sparta Nijkerk 511003123
    4Elspeet 311002113
    5Nieuwleusen SV 311002203
    6HHC Hardenberg 511002203
    7Berkum 700000000
    8DOS '37 400000000
    9Go Ahead Kampen 300000000
    10Go Ahead Kampen 500000000
    11Gramsbergen 300000000
    12FC Horst 300000000
    13Hulshorst 300000000
    14SDC Putten 1100000000
    15SDC Putten 700000000
    16Veensche Boys 400000000
    17ZAC 500000000
    18VVOG 410012200
    19Hardenberg '85 310012200
    20KHC 3100112-10
    21Nunspeet 5100113-20
    22OWIOS 6100126-40
    23Helios 4100127-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Ekkel, StefanTeamspeler
    Gaasbeek, BoudewijnTeamspeler
    Gerrits, MartTeamspeler
    Haar, Dinand van derTeamspeler
    Hamberg, NielsTeamspeler
    Herbers, WietseTeamspeler
    Holt, Jarno van 'tTeamspeler
    Kieft, LennardTeamspeler
    Lopers, JariTeamspeler
    Poel, Tomas van derTeamspeler
    Reefman, AnneTeamspeler
    Reinders, WiljanTeamspeler
    Schuldink, MartijnTeamspeler
    Seinen, Anne-JanTeamspeler
    Slingerland, JesseTeamspeler
    Slomp, ThijmenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Gramsbergen 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,67

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,89

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    2,22

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd