• Staf

    NaamRolFunctie
    LeiderSVG, SVGOverige stafTeammanager
    Mulder, PatrickOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gramsbergen 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gramsbergen 322009366
    2HHC Hardenberg 82101610-43
    3Hardenberg '85 4200246-20

    Poulestanden Gramsbergen 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Marienberg 21483342202227
    2Avereest 21381437271025
    3PH 51364333201322
    4Gramsbergen 31163224101421
    5HHC Hardenberg 51262429131620
    6Nieuwleusen SV 4134723526919
    7Hardenberg '85 31252533221117
    8SVV '56 2123361732-1512
    9DKB 2133372120112
    10Kloosterhaar 2103162039-1910
    11HHC Hardenberg 6110110668-621

    Poulestanden Gramsbergen 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nunspeet 511007163
    2Go Ahead Kampen 311006063
    3asv Dronten 511006153
    4HHC Hardenberg 511006153
    5Hardenberg '85 311006243
    6Gramsbergen 311004043
    7ZAC 511004133
    8OWIOS 611003033
    9SDC Putten 1111003033
    10Helios 411005323
    11Elspeet 311004223
    12Go Ahead Kampen 511004223
    13SDC Putten 711003123
    14FC Horst 311002023
    15Hulshorst 311002023
    16Nunspeet 311006513
    17Berkum 711002113
    18DOS '37 411003303
    19Sparta Nijkerk 511003303
    20VVOG 411002203
    21Veensche Boys 411001103
    22Hatto Heim 600000000
    23Nieuwleusen SV 300000000
    24Marienberg 210013300
    25EDON 210013300
    26HTC 310012200
    27asv Dronten 310011100
    28Wilsum 2100156-10
    29HHC Hardenberg 6100112-10
    30Hulzense Boys 4100135-20
    31Nieuwleusen SV 4100124-20
    32sv Reaal Dronten 2100124-20
    33Hierden 5100113-20
    34WHC 3100102-20
    35ZAC 6100102-20
    36't Harde 3100114-30
    37Dos Kampen 6100103-30
    38Sparta Nijkerk 6100103-30
    39Excelsior '31 5100126-40
    40Helios 2100104-40
    41SVZW 4100116-50
    42USV 2100116-50
    43Rood-Wit '58 3100117-60
    44ZAC 8100106-60

    Poulestanden Gramsbergen 3 (B1420 Mannen beker reserve zaterdag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Nunspeet 311007253
    2asv Dronten 511006243
    3Go Ahead Kampen 511004133
    4Sparta Nijkerk 511003123
    5Elspeet 311002113
    6Nieuwleusen SV 311002203
    7HHC Hardenberg 511002203
    8Berkum 700000000
    9DOS '37 400000000
    10Go Ahead Kampen 300000000
    11Gramsbergen 300000000
    12FC Horst 300000000
    13Hulshorst 300000000
    14SDC Putten 700000000
    15Veensche Boys 400000000
    16ZAC 500000000
    17VVOG 410012200
    18Hardenberg '85 310012200
    19KHC 3100112-10
    20Nunspeet 5100113-20
    21SDC Putten 11100114-30
    22OWIOS 6100126-40
    23Helios 4100127-50

    Poulestanden Gramsbergen 3 (B1480 Mannen beker reserve zaterdag 1/8 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SDC Putten 711005233
    2Sparta Nijkerk 511003033
    3Veensche Boys 411004223
    4FC Horst 311004313
    5asv Dronten 511003213
    6Gramsbergen 311003213
    7ZAC 511001103
    8Go Ahead Kampen 300000000
    9HHC Hardenberg 510011100
    10Nunspeet 3100134-10
    11Berkum 7100123-10
    12DOS '37 4100123-10
    13Go Ahead Kampen 5100124-20
    14Hulshorst 3100125-30
    15Nieuwleusen SV 3100103-30

    Poulestanden Gramsbergen 3 (B1490 Mannen beker reserve zaterdag 1/4 finales)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1asv Dronten 500000000
    2Go Ahead Kampen 300000000
    3Gramsbergen 300000000
    4FC Horst 300000000
    5SDC Putten 700000000
    6Sparta Nijkerk 500000000
    7Veensche Boys 400000000
    8ZAC 500000000
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Ekkel, StefanTeamspeler
    Gaasbeek, BoudewijnTeamspeler
    Gerrits, MartTeamspeler
    Haar, Dinand van derTeamspeler
    Hamberg, NielsTeamspeler
    Herbers, WietseTeamspeler
    Holt, Jarno van 'tTeamspeler
    Kieft, LennardTeamspeler
    Lopers, JariTeamspeler
    Poel, Tomas van derTeamspeler
    Reefman, AnneTeamspeler
    Reinders, WiljanTeamspeler
    Schuldink, MartijnTeamspeler
    Seinen, Anne-JanTeamspeler
    Slingerland, JesseTeamspeler
    Slomp, ThijmenTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Gramsbergen 3

    0214 Mannen Zaterdag reserve

    2,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    0,91

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,91

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd