• Gramsbergen 2 ZA woensdag speeldag man

  • Gramsbergen 2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Geertjes, TomOverige stafTeammanager
    Versteeg, TimOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    13 meiGramsbergen zaal 2 - HHC Hardenberg 24 - 6
  • Poulestanden Gramsbergen 2 ( 3e klasse 16 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVC Dedemsvaart 2 (futsal)201622149945550
    2HHC Hardenberg 2221543154985649
    3Gramsbergen zaal 42212281331033038
    4Gramsbergen zaal 22211471581203837
    5HHC Hardenberg 42111281291092035
    6ZVO/De Herberg 1211101092114-2233
    7ZVO/De Herberg 22110110112110231
    8Bergentheim 1229112109103628
    9Gramsbergen zaal 3217113108145-3722
    10Bruchterveld 121541277109-3219
    11HHC Hardenberg 320501564130-6615
    12HHC Hardenberg 519311569119-5010
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Geertjes, TomTeamspeler
    Haar, Lesley op deTeamspeler
    Kieft, MaurinTeamspeler
    Lansink, TomTeamspeler
    Leferink, NickTeamspeler
    Lennips, GertjanTeamspeler
    Schuurman, StefTeamspeler
    Seinen, RoyTeamspeler
    Versteeg, TimTeamspeler

    Er zijn 3 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Gramsbergen 2

    1214 Mannen Futsal Recreatie

    7,18

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    5,45

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,68

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd