• Staf

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTechnische stafTrainer/coach
    Kieft, RutgerTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Sloots, StefanOverige stafTeammanager
    Smit, RobertOverige stafTeammanager
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    25 jan. 12:45DOS '37 2 - Gramsbergen 2Sportpark Het Midden
    1 feb. 12:00Gramsbergen 2 - Hatto Heim 2Sportpark 't Hoge Holt
    8 feb. 12:00Gramsbergen 2 - SVZW 2Sportpark 't Hoge Holt
    15 feb. 12:15Go Ahead Kampen 2 - Gramsbergen 2SportparkCellesbroek-Middenwetering
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Gramsbergen 2 (B1200 Mannen beker reserve poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Gramsbergen 23300132119
    2HHC Hardenberg 3311156-14
    3Bruchterveld 231024403
    4SDC '12 23012414-101

    Poulestanden Gramsbergen 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Hulzense Boys 21282230161426
    2WHC 2118122213925
    3Vroomshoopse Boys 21281330181225
    4DOS '37 21273226141224
    5WVF 21262436181820
    6Gramsbergen 21262434241020
    7Sparta E. 2125343223918
    8IJVV 2126061823-518
    9Dos Kampen 2124442523216
    10Go Ahead Kampen 2124171627-1113
    11Berkum 3113351916312
    12DZC '68 3102171131-207
    13SVZW 2122192237-157
    14Hatto Heim 2121011644-383

    Poulestanden Gramsbergen 2 (B1210 Mannen beker reserve 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Vroomshoopse Boys 211006153
    2Berkum 211005143
    3HHC Hardenberg 211005143
    4DOS '37 211005233
    5Sparta Nijkerk 211004133
    6SVI 211004133
    7Wijhe '92 211004133
    8Excelsior '31 211003033
    9Rohda Raalte 211003033
    10Unicum 211003033
    11WHC 211003033
    12Berkum 411008713
    13NSC Nijkerk 211004313
    14KHC 211002113
    15Sparta Nijkerk 311002113
    16De Zweef 211002113
    17Excelsior '31 311001013
    18Nieuwleusen SV 211003303
    19VSCO '61 211003303
    20Oene 211002203
    21Gramsbergen 210013300
    22Hierden 310013300
    23Schalkhaar 210012200
    24WVF 3100178-10
    25SDC Putten 2100134-10
    26Hulzense Boys 3100112-10
    27IJVV 2100112-10
    28VVOG 3100112-10
    29Enter 2100101-10
    30DETO 2100125-30
    31Berkum 3100114-30
    32Schalkhaar 3100114-30
    33VVOG 2100114-30
    34Hulzense Boys 2100103-30
    35Lemelerveld 2100103-30
    36WZC Wapenveld 2100103-30
    37Zeewolde 2100103-30
    38TVC '28 2100115-40
    39WVF 2100115-40
    40SVZW 3100116-50
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    Bosman, HesselTeamspeler
    Bouwhuis, AndreTeamspeler
    Hijink, JeroenTeamspeler
    Kassies, RonTeamspeler
    Kerkdijk, PascalTeamspeler
    Kieft, MaurinTeamspeler
    Kroezen, TimTeamspeler
    Lansink, TomTeamspeler
    Meier, AllanTeamspeler
    Pelgrom, BasTeamspeler
    Reinders, StefTeamspeler
    Reins, BasTeamspeler
    Soer, FeddrikTeamspeler
    Weide, Elwin van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    DOS '37 2

    VS

    Gramsbergen 2

    25 januari 202012:45 uur
    Sportpark Het Midden Veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Teamstatistieken

    Gramsbergen 2

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    2,83

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,00

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    1,67

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd