• Gramsbergen 2 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Ekkelenkamp, PeterTechnische stafTrainer/coach
    Smit, RobertOverige stafTeammanager

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Trainingsschema

    BegindatumEinddatumLocatieKleedkamerOpmerkingen
    19-10-2021 20:1519-10-2021 21:45Trainingsveld 2A
    21-10-2021 20:1521-10-2021 21:45Trainingsveld 2A
    26-10-2021 20:1526-10-2021 21:45Trainingsveld 2A
    28-10-2021 20:1528-10-2021 21:45Trainingsveld 2A
    02-11-2021 20:1502-11-2021 21:45Trainingsveld 2A
    04-11-2021 20:1504-11-2021 21:45Trainingsveld 2A
    09-11-2021 20:1509-11-2021 21:45Trainingsveld 2A
    11-11-2021 20:1511-11-2021 21:45Trainingsveld 2A
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 12:15WVF 2 - Gramsbergen 2Sportpark De Weide Steen
    30 okt. 12:00Gramsbergen 2 - IJVV 2Sportpark 't Hoge Holt
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Gramsbergen 2 - Hulzense Boys 24 - 2
    9 okt.Vroomshoopse Boys 2 - Gramsbergen 22 - 1
  • Poulestanden Gramsbergen 2 (0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WVF 24310145910
    2DOS '37 242117527
    3Dos Kampen 242116517
    4Sparta E. 232015506
    5SVZW 2413010916
    6Berkum 331203125
    7IJVV 231119634
    8Go Ahead Kampen 231117614
    9Hulzense Boys 24112101004
    10DZC '68 24112912-34
    11Vroomshoopse Boys 2310226-43
    12Gramsbergen 2410369-33
    13PH 23003110-90

    Poulestanden Gramsbergen 2 (B1200 Mannen beker reserve poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1HHC Hardenberg 2321010557
    2Gramsbergen 231206425
    3Vroomshoopse Boys 231116514
    4Bruchterveld 23003311-80
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Gaasbeek, BoudewijnTeamspeler
    Haar, Dinand van derTeamspeler
    Hamberg, NielsTeamspeler
    Hamberg, StanTeamspeler
    Herbers, WietseTeamspeler
    Hijink, JeroenTeamspeler
    Kassies, RonTeamspeler
    Kerkdijk, PascalTeamspeler
    Kuipers, GuusTeamspeler
    Lambers, StevenTeamspeler
    Lansink, TomTeamspeler
    Matel, PatrickTeamspeler
    Nijeboer, JorrikTeamspeler
    Poel, Tomas van derTeamspeler
    Reinders, DaanTeamspeler
    Reins, BasTeamspeler
    Seinen, Anne-JanTeamspeler
    Weide, Elwin van derTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    Competitie

    WVF 2

    VS

    Gramsbergen 2

    23 oktober 202112:15 uur
    Sportpark De Weide Steen veld 2

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Gramsbergen 2

    0213 Mannen Zaterdag reserve (A-cat)

    1,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    2,25

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,75

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd