• Beste leden, 

  Wij zijn als SV Gramsbergen ingeloot om deel te nemen in het project Groenste sportclub van Overijssel! Doel is om meer flora en fauna naar ons sportpark te halen. We hebben hiervoor een werkgroep in het leven geroepen en vragen jullie inbreng in dit project. Ieder idee om te vergroenen is welkom. Als het nu gaat om beplanting, het aantrekken van vlinders, bijen of natuurlijke bestrijding van de processierups, alles mag. En kun je bijvoorbeeld heel goed mezenkasten bouwen dan horen we het graag! We zijn niets voor niets Groen Gezellig en Gastvrij! 
  Bovendien is er voor de club een aanzienlijk geldbedrag te winnen om de plannen uit te voeren. We willen graag de inzender met het beste idee belonen met een leuke attentie, dus doe je best. 

  Mail naar: bernard.habers@hetnet.nl wij zien je inbreng graag voor 1 juni tegemoet! 

  Voor info zie https://youtu.be/rVszLBXKDWo 

   

 • Tekstvak